رویه ارسال سفارش

موقع خرید از موستیک شاید به این موارد خیلی توجه نکرده باشید که روش‌های ارسال متفاوتی برای دریافت جنسی که خریداری می‌کنید وجود دارد. در واقع به انتخاب شما اجناس خریداری شده به ۸ روش می‌توانند ارسال شوند. ارسال فوری موستیک یکی از محبوب‌ترین‌هاست چون سریع‌تر چیزی که می‌خواهید به دست‌تان می‌رسد اما به جز آن روش‌های دیگری هم وجود دارد که در این مطلب همه‌ی آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

۱) ارسال با پست

این روش بیشتر به کار شهرهایی می‌آید که دور از مرکز استان هستند. هزینه ارسال پستی در حال حاضر ۳۹ هزارتومان است که ما آن را برای شما رایگان ارسال می کنیم. اما این روش برای کالای سبک فعال است. اگر عضو کاربران موستیک باشید ارسال رایگان موستیک برایتان فعال می‌شود. مرسوله پستی به صورت میانگین ظرف 5-3 روز به دستتان خواهد رسید. در این روش از ارسال با پست پیشتاز استفاده می‌شود و با کدپستی مرسوله می‌توانید آن را در سایت پست پیگیری کنید.

۲) ارسال با تیپاکس

این روش سریعتر از روش قبلی است با این تفاوت که هزینه ای بیشتر را پرداخت می کنید و در نهایت 1 یا 2 روز زودتر بسته به دست شما خواهد رسید

۳) ارسال با باربری

در این روش که مخصوص محصولات کالاهای نیمه سنگین و سنگین است محصولات توسط شرکت های باربری تحویل داده خواهد شد و بسته به مکان شما 2 تا 4 روز کاری زمان خواهد برد.

۴) ارسال پرداخت در محل

امکان انتخاب شیوه ی پرداخت در محل تنها ویژه همشهریان اهوازی می باشد. در صورت امکان انتخاب این شیوه، شما می توانید مبلغ سفارش خود را به هنگام تحویل کالا، با کلیه کارت های بانکی از طریق دستگاه کارتخوان پرداخت کنید. همچنین چنانچه سفارش شما دارای شرایط زیر باشد امکان پرداخت در محل وجود نخواهد داشت.

1- کالای شما جز لوازم سنگین و حجیم باشد.

2- در شهرستان اهواز ساکن نباشید.