درباره ما

فروشگاه اینترنتی موستیک، فروشگاهی که هیچوقت نمی خوابد…

شعار موستیک به چه معناست ؟

موستیک، از جمله فروشگاه های اینترنتی معروف  در استان خوزستان و شناخته شده است که تلاش کرده است در شعار تبلیغاتی، احساس امنیت را به مخاطب و مشتری القا کند. این شعار، ابعاد مختلی دارد که مهم‌ترین آن‌ها را با هم بررسی می‌کنیم. در ابتدا باید بگوییم که در لایه ظاهری، کلمه موستیک (Mostic) به عبارت (Tik) رباتیک (هوشمند) در اسم برند تشبیه شده است. خود عبارت موستیک هیچ‌وقت نمی‌خوابد، به این معنا است که در تمامی ساعات شبانه‌روز، مغازه و بخش‌های مختلف شهر مشغول به کار هستند و موستیک از این تشبیه استفاده کرده است.

در لایه دیگر از شعار، القای احساسات و مفهوم‌ها را مشاهده می‌کنیم. شعار “موستیک هیچوقت‌ نمی‌خوابد” در مفهوم به این معنا است شما با اطمینان سفارش خود را درون پلتفرم ما ثبت می کنید، خیالتان از بابت همه چیز از جمله امنیت، کیفیت ، ضمانت و گارانتی محصول راحت است. ما مراقب پول و سرمایه شما هستیم و شما می‌توانید شب را با خیال راحت بخوابید. چون یار وفاداری همچون موستیک را دارید.

موستیک معتقد است فروش، آغاز تعهد است نه پایان کار این یک شعار نیست ، از مشتریان بپرسید که موستیک چه خدماتی با کیفیتی به آنها ارائه داده است؟

موستیک را به چه می شناسید؟ اگر بخواهید یک خرید آنلاین انجام دهید اول از همه به کجا سر می زنید؟ ما کارمان را از فروش ساده کالاهای الکترونیک و دیجیتال شروع کردیم و با همراهی شما توسعه یافتیم 

داستان موستیک در مهرماه 1395 شکل گرفت است و تا به امروز که در اینجا هستیم تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا بتوانیم به مشتریان و کاربران ایرانی کمک کنیم تا بتوانند بهترین محصولات باکیفیت را داشته باشند.

یک خرید اینترنتی مطمئن، نیازمند فروشگاهی است که بتواند کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب را در مدت زمانی کوتاه به دست مشتریان خود برساند و ضمانت بازگشت کالا هم داشته باشد.

2200+ محصول با کیفیت

هر روز در حال به روزرسانی موجودی های محصولات و ارتقاء کیفیت محصولات هستیم

1350+ مشتری

با افتخار یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی در استان خوزستان در آمار مشتری مداری هستیم

5000+ سفارش ارسال شده

همکاران ما سفارشات در اهواز را در بازه 2 ساعته و خارج از اهواز را در بازه 3 روزه پردازش خواهند کرد

برترین ها را از ما بخواهید